Header

Trecie strúhadlo ONLINE zvládne rozotieranie aj jemné strúhanie

Dostali ste chuť na jablčné pyré alebo potrebujete nastrúhať strúčik cesnaku či kúsok zázvoru? Nie je zbytočné vyťahovať veľké strúhadlo a potom z neho namáhavo odstraňovať každý prilepený kúsok ovocia či zeleniny? Poznáme vašu odpoveď a preto novo na trh uvádzame štýlové trecie strúhadlo z línie ONLINE.

Do línie ONLINE sme zaradili atypické trecie strúhadlo v dvoch veľkostiach a sme presvedčení o tom, že si svojím poňatím získa radu užívateľov. Menšia trecia miska je ideálna pre bleskurýchle rozotrenie cesnaku, zázvoru či mrkvy. Naopak väčšia trecia miska je vhodná práve pre prípravu jemnučkého a lahodného pyré napríklad z jabĺk, broskýň či nektarýn.

TESCOMA ONLINE - Třecí struhadla
Trecie strúhadla ONLINE: Obidve misky sú vyrobené z ušľachtilej keramiky, odolné proti tlaku, ktorý je na ňu behom strúhania či rozotierania vyvíjaný. Vysokej jemnosti nastrúhaného ovocia či zeleniny dosiahnete vďaka desiatkam drobných a veľmi ostrých keramických hrotov. Ovocnou alebo zeleninovou šťavu zachytáva dostatočne hlboký žliabok po obvode misky. Ako náhle máte zvolené množstvo nastrúhané, stačí pyré či jemne rozotrenú zeleninu z misky vyklopiť a ďalej použiť podľa vašej potreby.

Ovocné pyré: Máte chuť na niečo sladkého, ale zároveň zdravého? V tom prípade je pre vás ovocné pyré ako stvorené. Môžete si ho urobiť z jedného druhu, ale pre rozmanitejšiu chuť môžete zmiešať viacej druhov ovocia. Jablká, hrušky, banány, nektarinky, kiwi, mango a veľa ďalších druhov vytvorí koktejl plný zdravia. Ideálne je v kombinácii s pridaným müsli alebo ako ozdoba zmrzlinových pohárov. V parnom lete pyré zamrazte a po pár hodinách máte skvelú ovocnú dreň plnú vitamínov. Kyslejšie druhy ovocia môžete osladiť cukrom, sladším dodáte tu pravú iskrivosť niekoľkými kvapkami citrónovej šťavy.


Zpäť