Tescoma ONLINE | Podložky

Kam s horúcim riadom? Na podložku ONLINE

Určite poznáte ten večný problém s horúcimi hrncami, panvicami, pekáčmi alebo plechmi. Kam s nimi? Tescoma vyriešila tento problém raz a navždy. Riešením sú podložky pod riad všetkých štandardných aj menej štandardných veľkostí a rozmerov.

Pomoc univerzálnych podložiek ONLINE oceníte práve vo chvíli, keď sa ocitnete s horúcim hrncom medzi rozpáleným sporákom, novou pracovnou doskou a plným drezom. Táto situácia sa stáva veľmi často a veľmi často neviete, ako ju vlastne riešiť. Nerezové podložky ONLINE a podložka z bambusového dreva ONLINE sú pre túto horúcu chvíľu úplne ideálne. A čo viac, vynikajú veľmi ľahkou manipuláciou aj vo chvíli, kedy by ste ocenili pomoc okolia. Vyberte si podložku presne podľa svojho gusta.

TESCOMA ONLINE - podložky

Nerezové podložky ONLINE: Vyskúšajte nerezové podložky pod riad. Pod rajnice či kastróly je veľmi vhodná malá podložka ONLINE. Celkom isto oceníte tiež jej skladnosť a nevtieravý vzhľad. Rozťahovacia podložka ONLINE je naproti tomu vhodná pre rozmernejšie kuchynské riady, ako sú hrnce, panvice či pekáče. V zloženom stave je taktiež vhodná pre menšie typy kuchynského sortimentu. Obidve podložky ONLINE sú vybavené protišmykovou úpravou a v každej pozícii, zložené či rozložené, môžu byť štýlovým doplnkom vašej kuchynskej linky.
Podložka rozťahovacia ONLINE, nerezová Podložka pod nádobí ONLINE, nerezová Univerzálna podložka rozkladacia ONLINE, drevená
Podložka rozťahovacia ONLINE, nerezová
Cena: 12.30 € Kúpiť v eshopu TESCOMA
Podložka pod riad ONLINE, nerezová
Cena: 5.70 € Kúpiť v eshopu TESCOMA
Univerzálna podložka rozkladacia ONLINE, drevená
Cena: 5.40 € Kúpiť v eshopu TESCOMA

Drevená rozkladacia podložka ONLINE: Neskromne môžeme tvrdiť, že kúpou práve tejto podložky autora Petra Tesáka dáte vo svojej kuchyni priestor dizajnu na najvyššej úrovni. Nie je doteraz žiadny český výrobok, ktorý by mezinárodné poroty ocenili hneď dvakrát tak prestížnymi oceneniami, ako je Design Plus 2010 a red dot design award – winner 2010. Doslova vtipná podložka a navyše veľmi jednoducho riešená by sa mala natrvalo stať stabilným pomocníkom pri varení. Pri jej výrobe bolo použité bambusové drevo, ktoré vyniká hneď v mnohých smeroch. Je vysoko odolné voči teplu, vode, či iným vplyvom, drevo je omnoho tvrdšie než ostatné známe druhy a tým je zaručená aj jeho dlhodobá životnosť. Podložka ONLINE sa skladá z troch veľkostne odlišných článkov, ktoré môžete veľmi rýchle rozložiť a opätovne zložiť pre požadovanú veľkosť riadu. Drevenú podložku ONLINE možno rozložiť aj za pomoci jednej ruky.


Zpäť