Keramika a magický bambus ovládly linii ONLINE

Keramika a magický bambus ovládli líniu ONLINE

Krásu, jemnosť a štýl dodávajú línii ONLINE vysoko ušľachtilé materiály ako sú kvalitná keramika, exotické drevo bambusu a prvotriedna nerezová oceľ. Nádych výnimočnosti dodáva vybraným produktom z línie ONLINE kombinácia vyššie uvedených materiálov. Dajte priestor nadčasovým produktom a obohaťte svoju kuchyňu o nevšednú líniu ONLINE!

Krása keramiky v línii ONLINE

Keramika je známa svetu už od dávneho praveku, takže môžeme smelo povedať, že sa jedná o materiál preverený nielen našimi babičkami, ale aj vôbec prvými pra pra predkami. Stále nové technológie spracovania dodávajú keramickým výrobkom nadčasový vzhľad, môžu mať rozličné farby aj tvary, a to všetko tak, aby zostali zachované tie najdôležitejšie vlastnosti keramiky. Tými sú nízka elektrická a tepelná vodivosť, vysoká pevnosť, vynikajúca odolnosť proti korózii a vysokým teplotám. Keramika má snáď jednu negatívnu vlastnosť a tou je krehkosť. Ale aj túto drobnú nedokonalosť možno pozitívne vyvážiť. Krehkosť ako synonymum jemnosti, krásy a vkusu. Línia ONLINE evokuje na prvý pohľad čistotu a eleganciu a to nielen vďaka vysoko ušľachtilým materiálom, ale aj zvolenou bielou farbou práve u keramických produktov.

V línii ONLINE sme pre vás z vysoko ušľachtilej keramiky navrhli tri typy mažiarov, trecie strúhadlo v dvoch veľkostiach a dózu na potraviny s viečkom z bambusového dreva. Radu produktov ONLINE uzatvárajú v keramickom prevedení nadčasové dávkovače saponátu v kombinácii s nerezovou pumpičkou. Úplnou novinkou v ponuke je dávkovač s miestom pre odloženie špongie na riad.

Mažiar ONLINE ø 6 cm,
Mažiar ONLINE ø 6 cm
Mažiar ONLINE ø 11 cm,
Mažiar ONLINE ø 11 cm
Mažiar ONLINE ø 13 cm,
Mažiar ONLINE ø 13 cm
Univerzálne strúhadlo ONLINE ø 10 cm,
Univerzálne strúhadlo ONLINE ø 10 cm
Univerzálne strúhadlo ONLINE ø 17 cm,
Univerzálne strúhadlo ø 17 cm
Dóza na potraviny ONLINE,
Dóza na potraviny ONLINE
Dávkovač saponátu ONLINE 350 ml,
Dávkovač saponátu ONLINE 350 ml
Dávkovač saponátu ONLINE 350 ml, s miestom pre špongiu,
Dávkovač saponátu ONLINE 350 ml, s miestom pre špongiu
Dávkovač saponátu ONLINE 350 ml, úzky
Dávkovač saponátu ONLINE 350 ml, úzky

Magický bambus v línii ONLINE

Tvrdosť ocele, krása nevšedného dreva. Aj tak možno bez nadsadenia charakterizovať bambus, travinu s dutými steblami, ktorú pozná svet tisíc rokov. Pôvodné druhy bambusu pochádzajú zo všetkých svetadielov, okrem Európy a Antarktídy. V súčasnej dobe sa z bambusového dreva stáva materiál budúcnosti, lebo jeho upotrebenie doslova nepozná hranice. Bežné je jeho použitie v interiéroch, nábytkom počínajúc a podlahami končiac. Prečo je vlastne bambus tak obľúbený? Okrem toho, že sa jedná o materiál naskrz prírodný, vyniká taktiež neobyčajnými vlastnosťami. Bambusové drevo je vysoko odolné a tvrdé a to vďaka obsahu kremíka v steblách. Preto ho možno prirovnať práve k oceli. Nezľakne sa vody, svojou tvrdosťou predbehne ostatné dostupné drevá ako sú buk alebo dub. Krása bambusu spolu s nespornými výhodami inšpirovali dizajnéra línie ONLINE Petra Tesáka, ktorý magické drevo do tejto línie zakomponoval. Výsledok jeho práce môžete oceniť pri kúpe celej línie ONLINE, prípadne jednotlivo zakúpených produktov ONLINE.

Krásou exotického bambusu vás okúzli štvorica produktov z línie ONLINE. Keramická dóza na potraviny je vybavená masívnym vekom z bambusového dreva, stojan na papierové utierky rovnako ako štýlový zásobník na chlieb sú vyrobené v kombinácii s prvotriednou nerezovou oceľou. Úplne výnimočným produktom celej línie ONLINE je drevená rozkladacia podložka ONLINE autora Petra Tesáka z Design centra Tescoma. Okrem toho, že je celá vyrobená výhradne z bambusového dreva vrátane spojov jednotlivých dielov, tak bol Petr Tesák za jej netradičné vtipné a jednoduché riešenie ocenený hneď dvomi prestížnymi cenami, a to Design Plus 2010 a red dot design award – winner 2010.

Dóza na potraviny ONLINE,
Dóza na potraviny ONLINE
Zásobník na chlieb ONLINE 40x25 cm,
Zásobník na chlieb 40x25 cm
Univerzálna podložka rozkladacia ONLINE, dřevěná,
Univerzálna podložka rozkladacia ONLINE, dřevěná
Stojan na papierové utierky ONLINE
Stojan na papierové utierky ONLINE

Je našim cieľom, aby nielen celá kolekcia, ale aj jednotlivo zakúpené produkty ONLINE dodali vašej kuchynskej linke štýl v spojení s účelnosťou a krásou.


Zpäť